Şifremi Unuttum

Kurumsal 

Takvimler 1958’i gösteriyordu, İnegöl’den ilk seferler Bursa’ya İnegöl otobüsleri adı altında burunlu Austin marka otobüslerle yapılıyordu. Mütaakip yıllarda İnegöl’den İstanbul’a gidecek yolcular için haftanın iki günü sabah İnegöl’den akşam Yalova’dan olmak üzere Yalova feribot iskelesine seferler yapılıyordu.


Takvimler 1978 ‘i gösterdiğinde İnegöl’lü olup İnegöl dışında çalışan otobüsçülerimizle Mercedes 0302 marka otobüslerle haftanın iki günü Perşembe ve Pazar geceleri saat 02:00 de İnegöl’den İstanbul’a İnegöl Seyahat adı altında seferler yapılmaya başlandı.Atlı ay sonra seferler her geceye çıkarılıp üzerine gündüz 11:30 seferide eklenip günde iki sefer karşılıklı omak üzere İnegöl-İstanbul seferleri yapılmaya başlandı.


1984-1986 yılları arasında İnegöl’den İzmir’e karşılıklı sefer düzenlenmiş olup yolcu potansiyeli düşük olduğundan daha sonra kaldırılmıştır. 1986 yılında İnegöl otobüsçüleri, S.S. 24 nolu İnegöl seyahat otobüsçüleri adı altında kooperatif kurup çalışmaya başlamışlardır.Kooperatifin başkanlıklarını sırası ile, 1986-1987 Mehmet Meşeli 1987-1989 Muzaffer Ecer 1989-2013 yılları arasında aramızdan ayrılana kadar Halil Manavoğlu yapmıştır.


2013-2014 yılları arasında geçici olarak vekaleten Halil Koçan başkanlık etmiş olup günümüzde başkan İsmail Manavoğlu’dur. . Günümüzde 68 üyeli olan firmamız, karşılıklı olmak üzere İnegöl’den İstanbul’a yedi sefer, İnegöl’den İzmir’e iki sefer düzenlemekte olup ,Mercedes travego ve Mercedes tourismo otobüslerle hizmet vermektedir.


Vizyonumuz 

Müşterilerimizin değişen beklentilerine en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli hizmeti sunmak ,müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygılı olmak, hizmet mükemmeliyetini sağlamaktır.


Misyonumuz 

Karayolu ile yolcu taşımacılığında yolcularımızın beklentilerini karşılayarak, memnuniyeti ön planda tutmak için profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek, yenilikçi, temel ve kültürel değerle bağlı kalmak, karşılıklı saygı ve dürüstlük çerçevesinde iletişim kurarak siz değerli yolcularımıza en iyi şekilde hizmeti sunabilmek ve firmamızı en üst seviyeye taşımaktır.


Hedefimiz 

Toplam kalite, hizmet ve yaşama tarzımız karayolu ile yolcu taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.


İnegöl Seyahat Kaptanının Taahhütü 

İnegöl Seyahat kaptanı olarak yolcularımın canını, malını ve yolculuk haklarını gözeteceğime, yaya ve çevre emniyetine önem vereceğimi, araç servis kurallarına harfiyen uyacağımı, bana emanet edilen aracın sevk ve idaresinde gereken hassasiyeti gösterip yıpratıcı şekilde kullanmayacağımı, seyir halinde konfor ve yakıt tasarruflu sürüş prensiplerine bağlı kalacağımı, karşılaştığım kaza ve olaylarda her ne olursa olsun yolcularımın hayatlarına öncelik vereceğimi, mesleğimin bana sağladığı bu ünvanı en güzel şekilde temsil edeceğimi, mesleğimi ifa ederken uygunsuz ve kaba davranışlardan kaçınacağımı ve nezaket kuralları çerçevesinde hareket edeceğimi kayıtsız ve şartsız taahhüt ederim. ÖDEMEYE GEÇ
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X