Şifremi Unuttum

Bilet İşlemleri

    Bilet İptali ve Degisiklik

  • Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili Karayolu Taşıma Kanunu 38/9 maddesi gereği; otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 1 yıl geçerli açık bilet düzenlemek zorundadır. Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili işlemlerinizi bilet satış noktaları ve online işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Çocuk ve Engelli Bileti

  • Kanun gereği çocuk-engelli yolcularımız için kimlik göstermek şartı ile tarife bedeli üzerinden 6-12 yaş çocuklar ve yaş şartı aranmaksızın %40 ve üzeri engelliler için bilet ücreti %30 indirimli düzenlenir.
    Yolcularımızın biletlerini alırken ilgili durumu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofislerimizdeki personelimize ibraz etmeleri yeterli olacaktır.
    Ancak internet üzerinden çocuk-engelli indirimli biletlerin satışı yapılmamaktadır.İndirimli biletler sadece bilet satış ofislerimizden temin edilebilmektedir. ÖDEMEYE GEÇ
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X